על החברה

אלקטרה בקרה ותקשורת הינה חברה מובילה בתחום התכנון, ההתקנה וההטמעה של מערכות טכנולוגיות מתקדמות. החברה מספקת מכלול פתרונות מקיפים לארגונים בתחומי האוטומציה ובקרה, אבטחה ושו"ב, מולטימדיה, POL, תקשורת  נתונים וטלקום.
במשך השנים, ביססה לעצמה החברה מוניטין של מצוינות וחדשנות ויצרה בסיס לקוחות רחב הכולל חברות מובילות בתחומן, ביניהן גופים פיננסיים, חברות הייטק, משרדי ממשלה ומשרד הביטחון. כולם נהנים מיכולתה חסרת התקדים של החברה לספק מגוון רחב של פתרונות מתקדמים וחכמי למשתמשי הקצה.

פרופיל

מראשית דרכה ב-1988, אלקטרה בקרה ותקשורת (לשעבר גירית) ביססה את מעמדה כאינטגרטור מוביל של פתרונות מתקדמים מקצה אל קצה במתקנים טכנולוגיים ובתשתיות תקשורת. החברה מתכננת, בונה ומתחזקת מערכות תקשורת לגופים רבים, ביניהם מוסדות פיננסיים חשובים, חברות תקשורת והייטק, חברות שירותים ציבוריים, ארגוניים ממשלתיים וביטחוניים, מט"שים, בתי מלון, בתי חולים ועוד.
אלקטרה בקרה ותקשורת חותרת למצוינות ורואה עצמה מחויבת להציב סטנדרטים גבוהים ביותר של שירות, איכות, מקצועיות וחדשנות. ההתמקדות בלקוח ובצרכיו, מאפשרת לחברה להבטיח שקיפות, אמינות, אמון, יחס אישי, פתרונות אופטימליים ותמיכה.
החברה רואה בעובדיה את הנכס החשוב ביותר של החברה, דואגת לקידומם ומעודדת את התפתחותם המתמדת. כך מטפחת החברה אווירה של יעילות וחדשנות ויכולת להטמיע במהירות את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
מגוון השירותים שמספקת אלקטרה בקרה ותקשורת משלימים את פעילויות כלל קבוצת אלקטרה ומאפשרים לה לטפח סינרגיה עמוקה וקשרים הדוקים עם חברות הקבוצה האחרות, כמו גם עם שותפים, לקוחות ובעלי עניין. אלקטרה בקרה ותקשורת חותרת להשיג את הערך הגבוה ביותר לבעלי המניות, תוך ביסוס קשרים המבוססים על אמון, יושרה ומחויבות להצלחה הדדית.